Nierealne obietnice kandydatów do PE? Zielony Ład, Pakt Migracyjny

Czy znamy chociaż kilka ze 100 obietnic Donalda Tuska? Które z nich są dla nas szczególnie ważne a które zostały zrealizowane? Zapraszamy do obejrzenia sondy!

 

Poruszamy dzisiaj powyższe kwestie – oraz wiele innych dotyczących prawa unijnego oraz zbliżających się wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Naszym Gościem jest dr hab. Aleksander Cieśliński profesor Uniwersytetu Wrocławskiego, który specjalizuje się w prawie Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rynku wewnętrznego oraz procedur postępowania przed TSUE. Profesor w Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz jednocześnie radca prawny posiadający ponad 20-letnie doświadczenie w opracowywaniu opinii prawnych i ekspertyz w dziedzinie prawa UE, międzynarodowej ochrony praw człowieka dla podmiotów sektora publicznego i prywatnego, prawa międzynarodowego oraz doświadczenie uczestnictwa w postępowaniach przed ETPCz i TSUE. Autor i współautor wielu publikacji naukowych i opracowań m.in. w dziedzinie prawa unijnego i gospodarczego.

Rozmowa została nagrana oraz zmontowana przez aim-Studio.

Dziękujemy! https://aim-studio.pl/

 

 

Zapraszamy do obejrzenia całej rozmowy —> https://www.youtube.com/watch?v=eub1PHk74r0&t=2878s

 

l

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby i firmy, które chciałyby wspomóc ponowne organizowanie tego typu inicjatyw za pośrednictwem maila

kontrasty.projekty@gmail.com
Skip to content